ABOUT COURSE

Этот курс для тех, кто хочет научиться разбираться в изобразительном искусстве.

Курс даёт основные понятия, рассказывает о жанрах, техниках, направлениях, течениях и периодах в искусстве.

Наши ученики узнают, как получать подлинное удовольствие от искусства и читать их насквозь. По окончании курса вы получите четкие знания и понимание, какое перед вами произведение, его принадлежность к эпохе и стилю.

Курс лекций – Архитектурное наследие - фото №1 Курс лекций – Архитектурное наследие - фото №2

ПРОГРАММА КУРСА

Протягом довгої історії своїх цивілізацій людство створило численну кількість пам`яток матеріальної художньої культури, архітектури та монументилістики зокрема. Попри всі негаразди, чимало таких дійшло до Нового часу – коли їх почали вивчати, популярізувати та системно відвідувати. Одразу повстало питання про те, як треба доглядати та зберігати культурну спадщину.
Перші спроби виявилися невдалими. Так сталося, тому що зруновані часом, війнами та стихіями елементи доповнювали сучасними в пиблизно такому ж стилі і часто траплялося, що надто приблизно.
Перша та особливо Друга світова війна, коли центри багатьох історичних міст лежали в руїнах і потребували негайних дій щодо приведення в порядок, загострили справу збереження світової культурної спадщини. При ЮНЕСКО був створений Всесвітній комітет по пам`ятниках та містах (ІКОМОС), що діє постійно. Протягом свого існування, з початку 60-х років минулого століття комітет виробив низку хартій (правил) з рекомендаціями, як зберігати спадщину. Трохи пізніше почали складати список об`єктів, що “належать усьому людству”. Список Всесвітньої спадщини сьогодні налічує понад тисячу позицій різних категорій цінності.
Ми запрошуємо вас прослухати цикл лекцій, які познайомлять вас із принципами відбору Всесвітньої спадщини та допожуть працювати з нею під час подорожей. Після передмовної лекції охаректеризуємо спадщину низки європейських країн – лідерів цього важливого списку.
Подробнее

Лекція I

Загальним питанням, щодо історії збереження пам`яток архітектури

Перша лекція буде присвячена загальним питанням, щодо історії збереження пам`яток архітектури, – хибних і нормальних практик. У другій  частині лекції перейдемо до знайомства з головними документами (рекомендаціями), які були вироблені спеціальними постійнодіючими комітетами при ЮНЕСКО, і розглянемо питання, як справа збереження здійствувалась в Україні.

Лекція II

Лідер списку Всесвітньої спадщини - Італії

Друга лекція прсвячена постійному і безперечному лідеру списку Всесвітньої спадщини, – Італії. На прикладі цієї країни розглянемо принципи, за якими та чи інша пам`ятка (комплекс таких) одержує одну з камегорій значення, і чому треба звертати увагу на рік її вступу до загального списку.

Лекція III

Пам`ятки Франції і Іспанії

загального списку.

Третя леція присвячена пам`яткам Франції і частково Іспанії, – Франція тривалий час займала друге місце серед країн Європи, але наразі поступилася Іспанії. Чому так трапилось, і чи варто абсолютизувати всі рішення Міжнародного комітету по пам`ятниках та містах.

Лекція IV

Німеччина - четверте місце у списку Всесвітньої спадщини

Четверта лекція присвячена Німеччині, яка наразі посідає четверте місце у списку Всесвітньої спадщини. Німеччина вкрай важлива, зокрема тому, що історія її міст та пам`яток архітектури є однією з найбільш драматичних. На прикладі Німеччини (і частково Польші) розглянемо певні розбіжності між принципами Міжнародного комітету по пам`ятниках та містах та Міжнародного комітету по музеях.

STUDENTS ART

i1
i1
i1
i1
i1
i1
Смотреть
palette
  • Стоимость

Курс 8 лекций (оплата частями )

  • Стоимость 4 000 грн
ЗАПИСАТЬСЯ

Одна лекция

  • Стоимость 900 грн
ЗАПИСАТЬСЯ
О СТУДИИ

Узнай больше о мире живописи, искусства и креативности.
Творческие вечеринки и бонусы от VOSTRYKH GALLERY.

Записаться на курс

Записаться
Хочу рисовать!